"Nowoczesne przydomowe elektrownie. Dowiedz się więcej na temat ekologicznej energii"

Zadowolenie i zaufanie klientów oraz partnerów pozwala nam umacniać pozycję na konkurencyjnym rynku i tworzyć wartość dla właścicieli i społeczeństwa. Dzięki nam możesz mieć własną energię elektryczną dzięki przydomowej elektrowni

Wymienniki ciepła
Najważniejszym elementem wymienników ciepła płytowych jest zestaw płyt strumieniowych połączony przy użyciu nitów i zamocowanych na stelażu nośnym. Wymienniki ciepła płytowe pełnią rolę oziębiaczy lub ogrzewaczy w procesach gdzie wymagane jest silne przetwarzanie ciepła.

Homogenizatory mleczne i sokowe
Maszyny dla przemysłu spożywczego do tworzenia jednorodnych zawiesin lub emulsji płynów spożywczych, chemicznych oraz innych roztworów. Umożliwia rozbicie kropelek tłuszczu dzięki czemu produkt jest lepiej przyswajalny.

Pasteryzatory płytowe elektryczne lub parowe
Odpowiednio zbudowany na ramie nośnej płytowy wymiennik ciepła wyposażony w instalacje towarzyszące takie jak:
- sterowniczą
- sprężonego powietrza
- produktu
- wody lodowej albo zimnej
- elektryczną lub parową.
Pasteryzacja przebiega w sposób automatyczny i kontrolowany.

Spomasz Bełżyce ma w ofercie usługi i produkty. Wśród produktów znajdziemy: armaturę dla ciepłownictwa, w tym wymienniki płytowe i płaszczowo-rurowe, wymienniki płytowe, pompy, pasteryzatory rurowe, wieloprocesor, homogenizatory, urządzenie myjące, system do mierzenia zawartości tłuszczu w mleku, pasteryzatory płytowe, odgazowywacze, zbiorniki. Usługi naszej firmy to projektowanie niestandardowych urządzeń i maszyn, cięcie plazmą i obróbka plastyczna, obróbka mechaniczna, galwaniczna i cieplna, montaż i uruchamianie urządzeń i linii.

Przedsiębiorstwo Spomasz Bełżyce to znany i ceniony wytwórca wytwarzający urządzenia dla przemysłu spożywczego, stanowiące wyposażenie linii technologicznych w przemyśle browarniczym, spożywczym, winiarskim i mleczarskim. Dla branży spożywczej zakład dostarcza urządzenia do zestawiania linii technologicznych w takich zakładach jak: fabryki ketchupów, przecierów, koncentratów, soków, karmy dla psów i kotów, chrupek, lodów, czekolady, majonezów, napojów, ciastek, a także wymienników rurowych i płytowych dla branży ciepłowniczej.

Fotografie:

biznes

produkcja

przemysł spożywczy