"Nowoczesne przydomowe elektrownie. Dowiedz się więcej na temat ekologicznej energii"

Zadowolenie i zaufanie klientów oraz partnerów pozwala nam umacniać pozycję na konkurencyjnym rynku i tworzyć wartość dla właścicieli i społeczeństwa. Dzięki nam możesz mieć własną energię elektryczną dzięki przydomowej elektrowni

Elementy smd to miniaturowe tranzystory, oporniki, kondensatory i tym podobne elementy układów scalonych.

Ich lutowanie nie należy do najłatwiejszych, za to wymaga ogromnej precyzji oraz odpowiedniego sprzętu. Lutowanie smd na fali to proces, który polega na podgrzaniu gorącym powietrzem gotowych kuleczek cyny umieszczonych na specjalnej taśmie lutowniczej. Miniaturyzacja procesorów spotkała się z koniecznością miniaturyzacji całego procesu lutowania. 
Można równie dobrze montować poszczególne elementy ręcznie jednak jest to nie lada wyzwanie. Elementy smd są niezwykle wrażliwe na ładunki elektryczne, które to mogą je trwale zniszczyć lub doprowadzić do ich uszkodzenia w niedługim czasie, dlatego też podczas montażu pracownicy powinni być wyposażeni w specjalnego rodzaju bransoletki uziemiające zapobiegające wszelkiego rodzaju wyładowaniom elektrostatycznym. Montaż elementów tht to specjalny rodzaj mocowania podzespołów na płytce drukowanej. Umożliwia precyzyjne zamieszczenie elementów dokładnie w miejscu ich przeznaczenia. Jest to tak zwany montaż przewlekły wykonywany ręcznie lub półautomatycznie. Usługi lutowania elementów smd świadczone są przez niewiele firm wyspecjalizowanych w swoim fachu. 
Gwarancja jakości oraz precyzja i dotrzymywanie terminów sprawiają, że firmy takie jak Eprom z Lublina na ilość zleceń nie mogą one narzekać. Firmy specjalizujące się w tej dziedzinie na zlecenie klienta są w stanie wyprodukować ogromne ilości gotowych układów scalonych w zależności od potrzeb. Proces automatyczny nie ma praktycznie żadnych ograniczeń poza możliwościami przerobowymi maszyny. Natomiast ręcznie wykonywane zadania również nie stanowią większego problemu ze względu na ogromną ilość pracowników wyspecjalizowanych w swoim fachu oraz zmianowość systemu pracy.

Fotografie:

lutowanie

elektronika

smd

montaż

produkcja