"Nowoczesne przydomowe elektrownie. Dowiedz się więcej na temat ekologicznej energii"

Zadowolenie i zaufanie klientów oraz partnerów pozwala nam umacniać pozycję na konkurencyjnym rynku i tworzyć wartość dla właścicieli i społeczeństwa. Dzięki nam możesz mieć własną energię elektryczną dzięki przydomowej elektrowni

Gabiony są dziś często wykorzystywane w ogrodnictwie, można je spotkać jako element konstrukcji płotów - pełniący jednocześnie funkcję praktyczną, jak i estetyczną.

Druciana siatka wypełniona kamieniami nikogo już specjalnie nie dziwi - czy to  w parku, ogrodzie, czy nawet na stacji metra. Ale takie rozwiązania można spotkać także w wielu innych miejscach. 
Na skarpach i nasypach, a także na brzegach różnego typu zbiorników wodnych (rzek, jezior, stawów i zbiorników sztucznych) można zauważyć materace gabionowe z http://www.uhrs.pl - specjalne konstrukcje z siatki i kamienia, które mają za zadanie zabezpieczenie takiego cieku czy nasypu przed erozją -  osuwaniem się brzegów czy krawędzi zbiornika pod wpływem wody, wiatru czy po prostu grawitacji. 
Kamienie i siatka druciana uformowane w coś na kształt specjalnego materaca wykorzystywane są bardzo powszechnie do umacniania nasypów, brzegów rzek czy zbiorników wodnych. Materace siatkowo-kamienne wykorzystywane są jako zabezpieczenie przeciwerozyjne dna albo brzegów zbiornika czy cieku. Jest to materiał, który idealnie nadaje się tego typu zastosowań - jednocześnie twardy i plastyczny, odporny na korozję i ścieranie i dający się dowolnie formować i układać.  Taka struktura jest bardzo trwała i świetnie spełnia swoje zadanie.
Materace te wykonane są z drucianej siatki wypełnionej kamieniami. W siatce tej w określonych odstępach montowane są specjalne przegrody, które uniemożliwiają nadmierne przemieszczanie się umieszczonych wewnątrz kamieni. Grubość materaca zazwyczaj nie przekracza 30 centymetrów. 
Cieki wodne zabezpiecza się za pomocą specjalnych materacy, wyposażonych w podwójną powłokę, która zabezpiecza drut siatki. Płynąca woda często niesie ze sobą cząstki stałe, które mogłyby uszkodzić drut siatki. Materace zgrzewane (czyli takie, w których drut tworzący siatkę jest łączony poprzez zgrzewanie) stosuje się do zabezpieczania sztucznych zbiorników o stojącej wodzie. Idealnie sprawdzają się na prostych odcinkach. Są bardziej sztywne od materacy splatanych, które z kolei mogą podlegać znacznym odkształceniom i dlatego umacnia się nimi skarpy i nasypy.

Fotografie:

budownictwo

usługi budowlane

budowa domu